Věneček:)

11. prosince 2010 v 19:24 | dž |  °Můj svět skrz objektiv, kterej rozhodně nic nenechá na pokoji))

    Včera proběhlo slavnostní ukončení mého kurzu tanečních.
    Proběhl můj věneček.
    Teda... nejen můj samozřejmě:) Hodím sem nějaké fotky, protože ty šaty, které jsem měla, rozhodně stojí za podívání (mě už si nevšímejte, já jsem jen rušivej element:D, ale ty šaty...ach:))!!!

    Celý včerejšek jsem strávila vlastně přípravou na onen večer. Jako jedna z mála jsem se těšila, protože za 1.tanec miluju - ikdyž společenský ne zase tolik, přece jen:) - a za 2. věneček je jednoduše 'událost'. Je to téměř jediná přležitost, kdy jsem donutila své rodiče přijet se na mě někam podívat. Alespoň vzdáleně tak mohli poznat lidi, se kterými se vídám, bavím, směju...
    Takže to pro mě mělo trochu bližší význam:)
    A navíc... nemohla jsem se dočkat TĚCH PRINCEZNOVSKÝCH šatů:) Protože ano, já jsem přesně ten typ, který věří, že někde na týhle planetě existuje život jak v pohádkách. A tohle byla sentimentální příležitost se té představě přiblížit. Heh:)
lind, ja, pav:)
- Zleva Linte, já, Pavlínka >> moje blízký kamarádky, se kterýma jsem stihla akorát tuhle společnou fotku těsně před začátkem a pak už je skoro celou noc neviděla:/ to množství lidí bylo zabijácký.

    Jak už jsem zmínila, celý pátek jsem obětovala přípravám na večer. Začalo to tím, kdy jsem vyšla ze školy a hodinu a půl se snažila najít vhodný a originální dárek pro mého tanečníka. No... myslím, že ještě dlouho se budu stydět za to, co jsem mu nakonec  dala - hakisák:/ Když totiž srovnám toho božsky roztomilýho plyšovýho pejsana, co mi teď sedí na posteli (což jsem později tedy dostala jako dárek já od něj), je mi to docela hodně blbý. Ale co se dá dělat:(
    Strávila jsem 2 hodiny u kadeřnice, chtěla jsem mít jen překrásně navlněný vlasy. A podařilo se! Jenže...moje stašně, šíleně příšerný vlasy jsou prostě... moje, no:/. Ani ne do hodiny mi vše pod tou tíhou splihlo, takže jsem vyhodila 200,- dá se říct z okna a ještě k tomu jsem odcházela z domu s pláčem, protože mi moje maminka zase jako vždy dokázala perfektně pozvednout sebevědomí slovy jako: ''Všichni zas budou mít krásně načesané vlasy a ty budeš vypadat jak uklízečka...'' atd. :) Nedávám moc na názor mamky, ale rozhodilo mě to - vážně jsem ten večer chtěla být krásná. :) Nedalo se však už nic dělat, nestíhala jsem si na hlavě nic udělat, už tak jsme jeli pozdě, navíc jsem potřebovala přijet dřív, abych se naučila polonesu - úvodní tanec - teda spíš pochod, což jsem zjisitila až při mé zkoušce na ostro:D. Začátek byl tedy takový podivný, byla jsem jeden obrovskej uzlík nervů, což se mi často nestává:D:).
s evičkou
- S mojí nejlepší z nejlepších přátel♥ >> Effičkou. Nebudu tu psát o ní, to možná až jindy, v nějakém článku věnovaném speciálně mým přátelům. Ale ty šaty... oboje... ACH:) Ještě si je asi zkusím, než je budu muset nadobro vrátit (jestli to dokážu:D).

s tatkou
- S taťkou, kde teda pro změnu vypadám jak ňouma. Všimla jsem si mamky s foťákem v ruce na poslední chvíli a nestihla nahodit žádný inteligentní výraz:D

    Ale nakonec se všechno vyvinulo perfektně. Přijel i ten můj drahej milej boyfriend, který nejdřív dělal dost drahotky, že mu to nevyjde:D ale nakonec přece jen... přece by si mě nemohl nechat ujít v těch rozkošných šatech, že ano!:D Potěšil mě:).
    Celý večer jsem tančila až z toho mám dnes po celých tlapkách puchýře. Ale stálo to za to!:) Vlastně jsem celý ten večer protancovala se svým tanečním partnerem, se kterým jsem ale netančila po celou dobu tanečních (bohužel fotku s ním nemám, rodiče s foťákem zmizeli domů). Spíš jsme se skamarádili za posledních 5-6 lekcí. Což mě také ke konci toho večera přivedlo na myšlenku, že s koncem našich tanečních lekcí může skončit i naše prozatím nepříliš rozvinuté přátelství. Tahle myšlenka mi nahnala... strach? Nebo lítost, sama nevím. Možná že obojí. Byl to dojemný konec. Poslední tanec jsme ani nepotřebovali slova. Užívali jsme si ten moment, protože se již určitě opakovat nebude.s honzíkem
- A poslední fotka je s Honzíkem - přítelem Evičky. Díky němu jsem zvládla polonesu oficiálně, přestože jsem ji 'tančila' poprvé v životě:D:)

     Včerejšek nebyl dokonalý, ale rozhodně byl ''legendární'', jak by řekl Barney z Himym:D:). A přesně tak to v pohádkách má být - nezapomenutelné. Ať už vám střevíčky pasují či nikoli, ať už váš princ není k nalezení, přece jen se na sklonku večera objeví s vaší ztracenou střevící v ruce a učiní tak večer... vyjímečný:)

    Tak tím bych asi tenhle vychloubačný článek ukončila:D
    Když já o tomhle dni jednoduše napsat musela:).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 11. prosince 2010 v 20:08 | Reagovat

páni =o) ty šaty jsou úžasné =o) tenhle článek mi připoměl ségry věneček nebo-li závěrečnou a mně se chce brečet...ok, nechybí málo a slzy se mi budou kutálet po tvářích, ale to je jedno...všichni jí ten večer říkali, jak moc jí to sluší a já se těšila, že za dva roky to budou říkat mně, protože budu mít maturák a budu na něm mít šaty, které jsem si sama ušila, ale v tom jsem se strašně spletla...účes mi narozdíl od tebe držel, ale už po poledni jsem se u kadeřnice rozbrečela, máma mi zkazila celý ples a nejenom tímhle, ale nechci tě tím obtěžovat...jen ti chci říct, že ti to slušelo, ať ti mamka řekla cokoliv a i když tě to zamrzelo, tak to nemyslela vážně, protože tě má určitě moc ráda =o)

2 Orion Orion | Web | 12. prosince 2010 v 9:59 | Reagovat

Páni :)
Hrozně mi připomínáš mě před dvěma lety :) Vyvolává to ve mě zvláštní vzpomínky ..:)
No, teď už k článku.

Ty šaty jsou opravdu moc krásné.. A se zvláštní barvou. Pověz mi, jsou modré, nebo šedé? Na všech fotkách vypadají šedě až na tu jednu ..Ale jsou to šaty jako pro vílu :)
A k vlasům, teda, nejdřív jsem se mrkla na fotky a vůbec mi nepřišlo, že bys je měla jakkoli ošklivý! Moc Ti to slušelo :)
Já ke konci každého plesu skoro brečím, jak strašně mě bolí nohy, takže si dokážu představit jak Ti bylo.. ale Hlavně, že sis to všechno tak krásně užila.. :)

3 Orion Orion | Web | 12. prosince 2010 v 10:00 | Reagovat

Jo a chtěla jsem se Tě zeptat, jestli máš FB ? :) A pokud ano, jmenuješ se? :)

4 Berenika Berenika | E-mail | Web | 12. prosince 2010 v 10:29 | Reagovat

Ahoj, omlouvám se za reklamu, ale zaregistrovala jsi se k nám. A máme tu informační článek, protože na to polovina členů po registraci zjevně zapomněla. Prosím - přečíst. http://hp-povidky-pro-kazdeho.blog.cz/1012/informace

5 Yan.ny.)) Yan.ny.)) | Web | 27. prosince 2010 v 21:48 | Reagovat

Překrásná :)
Ty šaty jsou kouzelné!!!
Moc se mi líbí, že ty dokážeš být tak krásná a přitom je vidět, že to nepřeháníš.. ani s make-upem, úpravou vlasů nebo šatů a přitom ti to tolik sluší! :) Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Ne každý si to může dovolit, ale k tobě to vyloženě sedí.
Už se taky těším, až budu chodit do tanečních :) Chci chodit až ve třeťáku, abych to do maturiťáku tak úplně nezapomněla. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama