Březen 2011

4. den a stovky přede mnou

24. března 2011 v 20:41 | dž |  365 dní, stovky a stovky let - nedenní deník
Víte co je tak příšernýho na Tutti Frutti?
Jak strašně se lepí na zuby.
Fakt, to je něco neskutečně otravnýho. Obzlášť s těma ještě báječnějšíma drátama, co mám v puse a honosně se jim říká rovnátka.
Pěkně blbej název. Ale aspoň výstižnej.
A víte co je taky blbý?

Kouzlo osobnosti

24. března 2011 v 20:18 | dž |  Nebesky nebezpečný zápisky
V Itálii bylo skvěle:). Ale o tom napíšu článek až jindy, teď chci psát o něčem jiném.
O lidech, rozdílech, kouzlech osobností...

Mám tu písničku ráda)) z dnešní snídaně s Novou=D původně jsem chtěla napsat článek o snaze, odmítnutí a naději, ale rozmyslela jsem si to. Myslim, že tohle je optimističtější:)

3. den a stovky přede mnou

11. března 2011 v 11:28 | dž |  365 dní, stovky a stovky let - nedenní deník
Měla bych balit. Kam? Do Itálie)))


Cizinec v mém těle

11. března 2011 v 11:06 | dž |  POVÍDKY na jednorázovku

Není to tak docela příběh, spíš úvaha, ale zařadím to do jednorázovek)))
Chtít a nemoci. Znát a nevědět. Toužit a odříci. Vyhánět a přijmout...
tu písničku miluju:)

°°°°

Je zvláštní být ve svém těle a zároveň tak daleko od něj. Neposlouchá, nereaguje. Jako když mermomocí chcete udržet dlaň nad ohněm, ale pud sebezáchovy vám to nedovolí. Můžete se snažit sebevíc, v té chvíli však kontrolu přebírá cosi jiného. Něco, co je vaší součástí a zároveň cizincem ve vašem těle. Něco, s čím se denně setkáváte a zároveň nikdy nepohlédnete za kápi, která kryje tvář neznámého.

Dospělý touží být opět dítětem, díte zas být dospělým

10. března 2011 v 23:24 | dž |  Citujem a básníme
Jen tak, pro radost:)

°°°°

Tiše, vždyť spí
opatrně, vždyť je křehké
malé dítě na matce lpí
tak bezbranné, tak lehké.

Vegetariánství

10. března 2011 v 22:55 | dž |  °Na téma

Na začátku tohoto článku bych ráda zmínila, že nejsem vegetarián. Nikdy jsem nebyla a pochybuju, že se jím někdy stanu. Má závislost na masu je silnější:)
Myslím, že na téma vegetariánství je mnoho rozlišných názorů. Jako na vše. S rozdílnými osobnostmi se liší názory. Ale zřejmě jako ve všech dalších tématech se tu setkáváme s dvěmi nejčastějšími alternativami názoru: 1. že vegetariánství je nesmysl a bezdůvodné ochuzení člověka o maso, tak důležité pro správný vývoj a 2., který vegetariánství podporuje a dodržuje.
Osobně se řadím do zcela jiné složky názoru.

II. SÉRIE *Animals from Slovakia

10. března 2011 v 22:23 | dž |  °Můj svět skrz objektiv, kterej rozhodně nic nenechá na pokoji))
Konečně jsem si trochu setřídila fotky ve svým přecpaným PC, takže jsem už schopná hodit nějaké ty snímky i na blog:D. Fotím pro zábavu a rozhodně nejsem zkušenej fotaparáťák. Všechny fotky jsou amatérský. :)
Tentokrát tak nějak na téma "Slovenská zvířata" =D...ne, že bych se soustřeďovala na typicky slovenskou faunu, spíš jsou to všechno snímky z léta, kdy jsem s rodiči byla na Slovensku, hehe.

1. KAMZÍK
- honili jsme ho pekelně dlouho po těch horách, než se nechal takhle pěkně vycvaknout:D.

Robert Sheehan

9. března 2011 v 12:22 | dž |  Misfits
Robert Sheehan
Robert se narodil 7.1. 1988 v irském městě Portlaoise jako nejmladší ze tří sourozenců. Jeho prvním hereckým debutem bylo drama Song for a Raggy Boy, který jsem osobně neviděla, ale chystám se na něj:) už kvůli Robertovi, hehe. Dále jeho rozjezdová kariéra pokračovala v celovečerních snímcích jako je například Dublin Story, Ghostwood, AN CRÉATÚR, Summer of the Flying Saucer... Roku 2009 natočil film po boku Ruperta Grinta a Kimberley Nixon zvaný Cherrybomb. Na ten se chci podívat stopro, ikdyž 61% na CSFD není nic moc... stejně:) Ron a Nathane v jednom filmu? UH:D V budoucnosti budeme mít možnost ho shlédnout ve filmu Hon na čarodějnice po boku Nicolase Cage. Sama jsem zvědavá, jak to Rob zválí:D
Dále nesmím zapomenout zmínit jeho herecké příspěvky v seriálech, které odstartovala účast v seriálu The Clinic, dále Foreign Exchange, Tudorovci: láska, moc a intrigy, Rock Rivals, BitterSweet, trilogie Red Riding... a v současnosti ten můj milovaný Misfits♥, kterýmu dodal Robert alias Nathane tu správnou šťávu:)

Seriály

6. března 2011 v 18:45 | dž |  °Serials
○ seriál pocházející z Velké Británie (miluju ten jejich britskej akcent), vyprávějící o pětici delikventů, kteří si odpykávají trest několika sty hodinami veřejných prací. Hned první den však nad Anglií přejde podivná bouře, která jim přivodí nadpřirozené schopnosti.
>> je to drsný, divoký, nepravděpodobný a zatraceně senzační!!!

BUDOU PŘIBÝVAT.