Love and Other Drugs

9. dubna 2011 v 13:11 | dž |  °Movies
Kdybych měla popsat zkráceně své pocity z tohoto filmu, který jsem právě asi před třemi minutami dokoukala, napíšu právě tuhle větu.
Příběh o neskutečné lásce, která zjevně skutečně dokáže překonat vše.

Jenomže na tenhle film nelze použít jen pouhou jednu větu, na to je až příliš povedený. :)
Příběh vypráví o Jamie Randallovi (Jake Gyllenhaal), který to tedy rozhodně se ženami umí. Poté co ho vyhodí z pozice prodavače elektroniky, jelikož svému šéfovi svede ženu, se Jamie dostane přes svého mladšího bratra k práci distributora léků od firmy Pfizer. Zpočátku se mu na této pracovní pozici příliš nedaří, věci se však mají brzo změnit.


Jednoho dne nabízí Pfizer léky doktoru Stanovi, u nějž se rovněž setkává s pacientkou Maggie Murdock (Anne Hathaway), trpící Parkinsonovou chorobou. Okamžitě ho Maggie zaujme, možná už kvůli prsu, které žena neváhá obnažit u doktora i před Jamiem (vydávajícím se za asistenta). Jamie si s Maggie sjedná rande, po kterém bez meškání následuje sex. A pak další a další a další... :D Maggie rozhodně nehledá vztah, v čemž se s Jamiem zcela ztotožňuje. Jenomže pak se věci začnou komplikovat. Jamie cítí, že se začíná do té ženy (přemýšlela jsem jestli napsat dívky nebo ženy, protože Anne má ten svůj věčný vladistvý vzhled, ale přece jen je to víc důstojné použít žena:) ) s krásnýma očima a kudrnatou hřívou zamilovávávat. Ačkoli Maggie se citům brání, protože "kdo by chtěl být s nemocnou holkou", že?
V té době začíná mít Jamie problémy s erekcí, štěstí však je, že firma Pfizer v té době přivede na trh Viagru, kterou má právě Jamie distribuovat. A kdo jiný, než odborník přes ženy a sex by se na tuto práci vlastně hodil, co? :) Jeho kariéra se obrací zcela novým směrem a stejně tak tomu je i ve vztahu s Maggie. Ta však stále nedokáže pomyslet na fakt, že by měla být s postupem času zhoršující se Parkinsonovou chorobou Jamiemu závažím na noze.
Jenomže co když on sám miluje tak moc, že chce být spoután povinností se o ni postarat?

:) Na konci jsem se jen usmívala se slzami v očích. Je to vážně překrásný film, s krásnými herci, kterým to spolu neskutečně sluší. Fakt si sednou jak ulití. Takže můj pocit z filmu? Džejn zas na chvilku odletěla na mráčcích romantiky o kapku výš nad zem. :)

...protože za život potkáte tisíce lidí, kteří ve vás nezanechají nic. A pak potkáte jednoho člověka, který naprosto změní váš život.
Navěky.

DOPORČUJU!!! ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yanny.)) Yanny.)) | Web | 4. června 2011 v 10:21 | Reagovat

♥ ♥ ♥
Včera jsem na něj na tvé doporučení koukala. A úplně mě to dostalo! :)) Musím na to taky napsat recenzi, tenhle film si to zaslouží!! ON JE PŘEKRÁSNÝ, ÚŽASNÝ, SEXY! :D a jí jako herečku zbožnuju, je jedna z mých nejoblíbenějších. A tady jí to strašně sluší, jak má pihy a kudrnaté vlasy.. :) achjo, zase jsem brečela jak pipina :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama