Srpen 2011

směr ESPAÑA

18. srpna 2011 v 23:09 | dž |  Nebesky nebezpečný zápisky
Tak se zas po nějaký době ozývám. :)
Zítra mě čeká tak dlouho očekávaný odjezd směr España, kde budu moci využít svoje roční studium španělštiny (muhaha, se svým 'Como estás?' se asi velmi dorozumím ;D). Ale což, anglina to jistí. Každopádně tak či tak, ať už se dorozumím jakkoli, jedu za sluníčkem, mořem, slaným vzduchem a především za Španělskem - mou zemí zaslíbenou. Takže yup.
Což ovšem taktéž znamená, že se tu zase dlouho neukážu (do konce prázdnin určitě ne). A bůhví jak to půjde s blogem potom, ale budu se snažit. Ikdyž si trochu pohrávám s myšlenkou založit si novou stránku na blogspot.com. Akorát jsem líná učit se znovu tu neskutečnou piplačku s html kódováním dizájnu (takže kdyby náhodou někdo tyhle znalosti měl a byl by té ochoty a chuti mi s tím pomoci, rozhodně se bránit nebudu :D).
Jinak, dneska jsem zas maniakálně nakupovala na ebay. Tak trochu mě navnadila jedna bloggerka právě ze zmíněného blogspotu.com, která si dělá DIY věci a narazila jsem na moc pěkný medailonky. Určitě je znáte z obchodů, protože jsou takřka na každým rohu. A mně se tyhle nezbytný pitomosti vždycky líbily. :)
A poslední zpráva, fotka z jednoho prosluněnýho zemckýho dne.
Tak jo, to by asi stačilo, doufám, že se máte pecka. Já jo.
Tak adios amigos, xo

9. den a stovky přede mnou

4. srpna 2011 v 20:22 | dž |  365 dní, stovky a stovky let - nedenní deník
Omlouvám se, prostě tu v poslední době zřejmě budou přibývat jen tyhle zápisky ze života:).
Zítra mě čeká poslední den v cukrárně - poslední den brigády. Jupí!!! Je to tam už vážně psycho, zpočátku mi přišlo zajímavý jak je zjevná povaha u lidí jakmile vejdou do dveří a promluví. Teď už mi to zajímavý nepřijde, spíš jsem tím znechucená; převládají tady naprosto křupanský a nervní kreténi, co si myslí, že servírky jsou služky. Fakt na pěst.
Ale já jsem šťastná, nenechám si zkazit náladu:).