Září 2011

Una España, por favor!

26. září 2011 v 13:22 | dž |  °I'm interested in
Týjo, je to už déle jak měsíc, co jsem byla ve Španělsku (fakt to děsně letí) a teprve teď jsem se dokopala hodit sem nějaký fotky. No, lepší někdy než-li nikdy, ne?:D

12. den a stovky přede mnou

16. září 2011 v 16:40 | dž |  365 dní, stovky a stovky let - nedenní deník
Vždycky jsem považovala sepsání zážitků ze života do jednotlivých a úzkoprsých bodů jako něco nereálného. Ale proč bych toho taky jednou nemohla využít? Jsou tu věci, který jednoduše složitě popisovat nemusím. Vás to nezajímá a i kdyby, ne každý by měl o všem vědět. Spíš si chci momenty posledních dnů pamatovat...


VČERA:
• mělo narozky spoustu lidí
• měl narozky i můj nejlepší kamarád
• ještě jsem mu nedala jeho dárek - Buzze Rakeťáka :)

II.

14. září 2011 v 18:56 | dž |  Citujem a básníme
V posledních dnech přicházím na jednu naprosto jednoduchou myšlenku. A to že...

Miluju život.

Ano, je to přesně tak, jak píšu. Co víc k tomu dodávat? Tady máte po dlouhé době pár mých myšlenek/citátů. Snad se vám alespoň nějaký zalíbí:).

○ Mnozí se otáčí a hledají útěchu v časech minulých. Žití v paralelním světě našich vzpomínek však není skutečným žitím. Spíše jako bychom se stále vraceli po cestě zpět na křižovatku ze strachu, zda jsme nezahnuli špatným směrem.

Láska

8. září 2011 v 20:16 | dž |  Nebesky nebezpečný zápisky
Každý mluví o lásce.
Někdo o ní sní, představuje si, jak sladce chutná, jakou má vůni, jaký je to pocit. Někdo ji zažil a ztratil, a tak pro ni po nocích pláče nebo si odnese pouhou zahořklost a odsoudí ji. Jiný zas trpce sleduje ostatní okolo sebe a nadává, že láska je hloupost. Nedokáže pochopit, proč se lidé vědomě nechávají zraňovat. Pak jsou tu však i tací, kteří lásku skutečně znají a právě v tu chvíli je součástí jejich životů, jejich těl, myslí.
Podle mě láska existuje v každém z nás. Musí, jinak bychom nedokázai přežít ani jediný den.
Každý se občas cítí mizerně. Někdo častěji, než jiný, ale platí to bez výjimek pro každého. A stejně tak každý potřebuje obejmutí. Když dokážete přijmout objetí, jste vpodstatě bohatý člověk. Znamená to toti, že dokážete přijímat lásku a nebojíte se opřít o druhé.

11. den a stovky přede mnou

7. září 2011 v 19:21 | dž |  365 dní, stovky a stovky let - nedenní deník
Včera jsem mu napsala. Bylo to správný? Co já vim. Ale přijde mi to zvláštní, prostě jo. Být s někým tak dlouho (ikdyž to bylo jaký to bylo - což jsem tu popsala už myslím dostatečně hodněkrát; spíš mockrát, než bych měla) a pak najednou nic... ticho, pocit, že bych měla vzít gumu a smazat ho ze svýho života... protože vím, že už tam nadále nebude. Svou roli v mém životě už odehrál. Ale já smazala jeho přítomnost leda ze svého obličeje. Stále je uvnitř mojí hlavy a možná i tam dole vlevo pod žebrama.
What a cliché.

Janet Devlin, 16 aged girl who has an angel's voice

7. září 2011 v 18:31 | dž |  °Se sluchátkama na uších
Nedávno jsem narazila na tenhle záznam z britského X Factoru u jednoho z mých známých na FB. Nedalo mi to, pustila jsem si ho a zůstala sedět s otevřenou pusou nad touhle slečnou.
Janet má naprosto dokonalý, nevinný hlas a výraz. Je něčím vyjímečná a to jak mě její odzpívaná auditiondojala nezpůsobil jen fakt, že písničku, kterou zpívala zbožňuju už celý roky (Elton John - Your song). Opravdu jsem měla slzy na krajíčku, když jsem dokoukala její vystoupení. A pokaždé ještě pořád mám... :) Bohužel žádný ze záznamů nejde vložit, takže sem musím dát pouze odkaz.
Ale stopro se koukněte, pokud jste neviděli. Stojí to za to:)

10. den a stovky přede mnou

1. září 2011 v 12:24 | dž |  365 dní, stovky a stovky let - nedenní deník

Ehm, ehm

[významný odkašlání]

Tak to vypadá, že jsem zase v plné síle na svém milém, značně zanedbaném, blogu.
Španělsko bylo senzační, jak jinak :) Relax, relax, relax, sangría, relax, kluci, relax, spousta hudby a zas relax. No holt jsem zrelaxovaná na sto let dopředu, takže teď zas potřebuju dát svýmu tělu kapku zabrat, ať se moc neklepe jak rosol, hih :)
Jo, když jsem u Španělska... taky jsme s kámoškou šly na toho klasicky španělského mechanického býka, co se vás snaží shodit. Málem jsem se smíchy počůrala při pohledu na svoji amiga a ona zas při pohledu na mě. Řeknu vám, dá to celkem zabrat udržet se (což se ve výsledku samozřejmě stejně nepovede). A tip pro všechny, co by měli někdy v plánu si tohle zkusit taky - neberte si kraťasy jako tady chytrá Džejn, jinak si parádně odřete nohy :P.
No, to by bylo snad i vše, fotky sem snad i časem nějaké hodím, doufejme :D :).