Září 2012

Mít svůj sen a svoji hrdost - pamatuj si to

29. září 2012 v 4:04 | dž |  Nebesky nebezpečný zápisky
Toto je přednastavený článek z data 16.9. 2011.
Nevím, jestli sem ještě budu chodit, jestli ještě budu přispívat články, nevím, jaká budu. Ale chci, abych si vzpomněla na to, jaká jsem alespoň byla. Třeba mi to v onu dobu pomůže, co já vím. Třeba na tom budu ještě líp :)
Chtěla jsem si jednoduše dodat pár slov na povzbuzení do budoucna. Aby mi připoměli kým skutečně jsem.

Takže...
Neodmítej lidi okolo sebe bez důvodu. Snaž se potlačit ten strach, který permanentně říká "NE.", aniž ty sama stihneš skutečně zapřemýšlet nad tím, co říci chceš.
Kráčej stále s hlavou vztyčenou, protože jen tak dokážeš nejen sobě, ale i lidem okolo tebe, že jsi jedinečná, skutečná osobnost s něčím, co nikdo jiný nemá (ačkoli sama nevíš, co přesně to má být :D - ikdyž možná to dobou, co tenhle článek čteš už vědět budeš). Sni a nenech se obírat o své sny jen pouhými přízemními názory, že "tohle se nikdy nestane". Když budeš chtít, můžeš všechno :) a ty to víš.
Sama víš, jak moc potřebuješ cítit svobodu a volnost. Nikdy si nehrála na žádné otěže, které by tě měly zpomalovat v tvém osobním rozletu a děláním si co chceš. Ikdyž to je trochu dětinská potřeba, radím ti, drž se jí. Buď divoká a drzá, toužící po svém vlastním pohybu v životě, jako jsi byla tehdy [vlastně teď :)]. Víš že tohle chování - ať už je sebe víc káráno :D - ti dává ten nepostradatelný pocit ve tvém životě.
A jestli pořád sakra nevíš, co chceš v budoucnu být, kam zamířit a podobný věci, kterýma si lámeš hlavu teď [tehdy], tak na to už kašli:D, ono se to časem ukáže samo :).
Jo a doufám, že si našla nějakýho prince konečně už :). A pokud ne, tak doufám, že jsem tě tím teďka nerozbrečela; vím, jak jsi na tohle téma náchylná, obzvlášť když jsou okolo tebe samí šťastně zamilovaní :D.

Tak jo, má druhá Džejn:). Je kinda funny promlouvat sám sobě do duše, těším se, až si to přečtu :D. A schválně si nadatuju tenhle článek na ten ctěný, velký den tvých 18! :) Protože za třináct dní je ti 17, tak to zaokrouhlíme na těch 18 příštího roku:).

Tak všechno nejlepší, kočko :D! Užij si svůj den a pak taky tu mega párty!:D

Tvá prozatím šestnáctiletá Džejn:)