Mít svůj sen a svoji hrdost - pamatuj si to

29. září 2012 v 4:04 | dž |  Nebesky nebezpečný zápisky
Toto je přednastavený článek z data 16.9. 2011.
Nevím, jestli sem ještě budu chodit, jestli ještě budu přispívat články, nevím, jaká budu. Ale chci, abych si vzpomněla na to, jaká jsem alespoň byla. Třeba mi to v onu dobu pomůže, co já vím. Třeba na tom budu ještě líp :)
Chtěla jsem si jednoduše dodat pár slov na povzbuzení do budoucna. Aby mi připoměli kým skutečně jsem.

Takže...
Neodmítej lidi okolo sebe bez důvodu. Snaž se potlačit ten strach, který permanentně říká "NE.", aniž ty sama stihneš skutečně zapřemýšlet nad tím, co říci chceš.
Kráčej stále s hlavou vztyčenou, protože jen tak dokážeš nejen sobě, ale i lidem okolo tebe, že jsi jedinečná, skutečná osobnost s něčím, co nikdo jiný nemá (ačkoli sama nevíš, co přesně to má být :D - ikdyž možná to dobou, co tenhle článek čteš už vědět budeš). Sni a nenech se obírat o své sny jen pouhými přízemními názory, že "tohle se nikdy nestane". Když budeš chtít, můžeš všechno :) a ty to víš.
Sama víš, jak moc potřebuješ cítit svobodu a volnost. Nikdy si nehrála na žádné otěže, které by tě měly zpomalovat v tvém osobním rozletu a děláním si co chceš. Ikdyž to je trochu dětinská potřeba, radím ti, drž se jí. Buď divoká a drzá, toužící po svém vlastním pohybu v životě, jako jsi byla tehdy [vlastně teď :)]. Víš že tohle chování - ať už je sebe víc káráno :D - ti dává ten nepostradatelný pocit ve tvém životě.
A jestli pořád sakra nevíš, co chceš v budoucnu být, kam zamířit a podobný věci, kterýma si lámeš hlavu teď [tehdy], tak na to už kašli:D, ono se to časem ukáže samo :).
Jo a doufám, že si našla nějakýho prince konečně už :). A pokud ne, tak doufám, že jsem tě tím teďka nerozbrečela; vím, jak jsi na tohle téma náchylná, obzvlášť když jsou okolo tebe samí šťastně zamilovaní :D.

Tak jo, má druhá Džejn:). Je kinda funny promlouvat sám sobě do duše, těším se, až si to přečtu :D. A schválně si nadatuju tenhle článek na ten ctěný, velký den tvých 18! :) Protože za třináct dní je ti 17, tak to zaokrouhlíme na těch 18 příštího roku:).

Tak všechno nejlepší, kočko :D! Užij si svůj den a pak taky tu mega párty!:D

Tvá prozatím šestnáctiletá Džejn:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 29. září 2012 v 11:49 | Reagovat

tedy, nikdy mě nenapadlo nastavit si článek vícc než rok dopředu =o)
Přeju všechno nejlepší k narozaninám, spoustu splněných snů a přání, protože štěstí a lásku ti přeje jistě každý. ;o)

2 Barunie Barunie | Web | 2. října 2012 v 16:20 | Reagovat

Jé! :D Mě taky nikdy nenapadlo si něco přednastavit. Ale do duše si mluvím permanentně. :D Takže všechno nejlepší, Džejn. :) Jo a až se příště někde uvidíme, tak se snad už poznáme. Protože na Yannině oslavě jsem fakt netušila, že jsi to ty :D

3 Yanny.)) Yanny.)) | Web | 2. října 2012 v 20:28 | Reagovat

Se vším, co jsi tu napsala naprosto souhlasím :) Protože ty JSI výjimečná osobnost, co si tohle všechno zaslouží a také toho umí dosáhnout a taky dosáhne! :) A neříkám to jenom tak, já to vím, protože jsem měla už tu čest tě poznat, né jenom za těch pár let psaním, ale i osobně. :) A jsi jedna z mála lidí, kteří mi sedí jako zadek na nočník! :D Sice už jsem ti přála neosobně na facebook, ale znovu: VŠECHNO NEJLEPŠÍ, JANIČKO! KRÁSNÉ OSMNÁCTINY! :)) Nevím, jestli pociťuješ nějakou extra změnu po tomhle datu.. já osobně si připadala dospělá už tak od šestnácti (a podle tohodle článku si troufám říct, že i ty jsi taková byla, protože bys nikdy nenapsala tenhle sebevědomý a pravdivý článek!) Takže je vlastně jedno, kolik ti je, hlavně, na kolik se cítíš. :)
Ale to nám nebrání v tom, abychom se chlubily ženským u barem nebo v obchodě, když nám to nechtějí prodat víno, co?:))
Doufám, že sis ten den pořádně užila.
A teď tě jdu pořádně vyzpovídat na facebooku, jaké to bylo! :) ♥
Tvá Janička. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama