Ballet through the shadow

Prolog BTTS

19. ledna 2011 v 19:43 | dž
Tak tedy... přináším prolog k Baletu skrz stín.
Hm, co k němu říct...?
Tak trochu se bojím, že ten kdo si ho přečte (jestli někdo:) ), nebude jím zrovna osloven. Ale nevadí, píšu vlastně pro svou radost, takže... co no, kdyžtak zůstane jen u toho. Stejně tenhle blog nemá valnou návštěvnost:)
Posuďte snad asi sami.


Byla to ta chudá část města. Ta část, kde lidé umírali na hlad a nemoci. Kde bezdomovci hledali úkryt před deštěm mezi odpadky ve velikých kontejnerech. Všude se válely střepy rozbitých oken, jako připomínka věčných rvaček a neshod.
Tady smrt byla na denním pořádku a představovala vysvobození z těchto bídou protkaných životů.
Tehdy byl zrovna vlahý májový večer. Nepršelo. Světla lamp byla buďto zdemolovaná nebo jen slabě poblikávala šerem. V ulici stálo několik obytných činžových domů a nějaké převážně dávno opuštěné sklady. Potloukalo se tu jen pár výrostků, kteří z nudy dupali do polorozpadlé lavičky.
Najednou zpoza rohu vyjelo černé BMW s kouřovými skly. Tiše dojelo k jednomu z vchodů činžáku a zabrzdilo přímo na skle z rozbitých lahví. Z místa řidiče vystoupil vysoký, svalnatý černoch s čepicí nasazenou hluboko do očí. Prošel rozvážným krokem podél boku BMW a pomohl vystoupit muži středního věku, oblečenému v kvádru.

Miluju tuhle písničku. Nejspíš ji sem ještě někdy k nějakému článku vložím, ale teď jsem se neubránila:)

Upoutávka na BALET SKRZ STÍN

18. ledna 2011 v 17:11 | dž

   Konečně.
    Po sto a osmi letech jsem tu s novou kapitolovkou:) Není to domyšlené, propracované ani nic, takže nejspíš bude přibývat pomalu, ale... Stejnak. Snaha se cení :D
    Jsem na sebe i kapku pyšná, že konečně něco:D
ballet through the shadow
S obrázkem jsem se zas tak moc nepiplala, stejnak na něj moc lidí koukat podle mě nebude:D
Ale teďka už něco o povídce... pod perexem:)
 
 

Reklama