°Movies

Donnie Darko

8. července 2011 v 20:01 | dž
Jelikož jsem Donnieho shlídla nějaký ten pátek zpátky v čase, recenze už nebude moc čerstvá, ale i tak se s vámi musím o tenhle zvláštní, ale o to víc zajímavý film podělit. Je zde totiž hned několik důvodů, proč by jste si neměli nechat ujít snímek o velice inteligentním chlapci Donniem, jenž však trpí psychickými poruchami. A ty dokážou člověku slušně zamotat hlavu.
• 1. Donnie Darko aka Jake Gyllenhaal je jednoduše sexy herec.
A zřejmě už býval i zamlada, i když kamarádky tvrdí, že v roli Donnieho vypadá jak trouba :D. Ne, ne, ne, nesouhlasím!:D

The King's Speech

11. června 2011 v 12:05 | dž

Králova řeč


Neuběhlo nejspíš ani čtvrt hodiny, od chvíle co jsem film dokoukala a hned musím napsat recenzi:). Za 1. protože bych později zapomněla podstatné věci, jak se znám:D a za 2. protože na mě udělal skutečně dojem.

Historický / Drama
Velká Británie / Austrálie / USA, 2010, 118 min
Režie: Tom Hooper
Obsazení: Colin Firth, Helena Bonham Carter, Geoffrey Rush, Guy Pearce, Michael Gambon...

Love and Other Drugs

9. dubna 2011 v 13:11 | dž
Kdybych měla popsat zkráceně své pocity z tohoto filmu, který jsem právě asi před třemi minutami dokoukala, napíšu právě tuhle větu.
Příběh o neskutečné lásce, která zjevně skutečně dokáže překonat vše.

Jenomže na tenhle film nelze použít jen pouhou jednu větu, na to je až příliš povedený. :)
Příběh vypráví o Jamie Randallovi (Jake Gyllenhaal), který to tedy rozhodně se ženami umí. Poté co ho vyhodí z pozice prodavače elektroniky, jelikož svému šéfovi svede ženu, se Jamie dostane přes svého mladšího bratra k práci distributora léků od firmy Pfizer. Zpočátku se mu na této pracovní pozici příliš nedaří, věci se však mají brzo změnit.

Fight club

17. ledna 2011 v 21:08 | dž
    Podle mě je téměř nemožný, aby o tomhle filmu někdo neslyšel. Možná ho nemusel každý vidět, ale aspoň zmínku o něm jistě zaslechl. Byla jsem jednou z těch, kteří jen slyšeli, ale jelikož zrovna nepodléhám akčním filmům nebo filmům plným násilí a rvaček, nějak jsem se nad tímhle snímkem nepozastavovala. A ani skutečnost, že v něm hraje Brad Pitt můj názor nezměnila. Jasně, je sexy, ale nikdy mě tak nelákal.
   Musím uznat, že tak dlouho čekat, než jsem se konečně odhodlala stisknout to PLAY u tohoto filmu bylo zbytečný mrhání času.
    PROTOŽE JE SAKRA MOC POVEDENEJ. :)
Mimochodem... miluju tu písničku:) Znám ji dlouho už od Placeba, ale tahle je lepší.
+ To video. ♥

WALL-E

27. listopadu 2010 v 21:13 | dž
Jestliže někdo z Vás tenhle film viděl, myslím, že se mnou bude souhlasit v tom, že je nepřekontelný ve své roztomilosti. Zároveň mě žadný film nedonutil k výbuchům smíchu jako právě určité pohledy či pohyby tohoto miloučkého robota VALL-Iho.
wall-e

Prince of Persia: The Sands of Time

22. června 2010 v 17:30 | dž
jake gyllenhaal
No teda ÓÓÓCH, já taju:D

Určitě už většina z vás někdy o Princi z Persie slyšela. Pokud ne jako o zfilmované verzi, pak určitě o úspěšné PC hře:) I já sse řadím mezi ty, kteří se mohou pyšnit, že film viděli.
Protože Jake Gyllenhaal je zatraceně sexy...a to s velkym eS:D
 
 

Reklama